קלאסיקו ספרדי
8
7
ספטמבר
SM |
ספרד - מדריד, ולנסיה, ברצלונה, קוסטה ברווה
 • טיסות ישירות טיסות ישירות

טיול מאורגן לספרד

קלאסיקו ספרדי

מסע מרתק בן 8 ימים ובין הערים הגדולות של ספרד. נתחיל בברצלונה המופלאה של גאודי עם הפארקים והשווקים הצבעוניים; נמשיך לוולנסיה המשלבת בין סמטאות שלא השתנו מאז ימי הביניים לבין קריית מדע ואמנות שנחשבת מופת של אדריכלות עכשווית; ונקנח במדריד – הכרך הגדול והתוסס. בדרך נעבור דרך כמה מהעיירות הציוריות בספרד, כמו קוסטה בראווה, סגוביה וטולדו, ובכל תחנה נקפיד לטעום מהפולקלור המקומי והקולינריה המיוחדת שמאפיינת אותו.

מדריד, סגוביה, אווילה, טולדו, ולנסיה, סיטג'ס שבקוסטה דוראדה, ברצלונה, קוסטה ברווה

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב – מדריד

  ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא למדריד, בירת ספרד ומחוז קשטיליה.
  עם הנחיתה נתחיל בסיורנו המודרך. נתרשם מהשדרות הרחבות – הקסטליינה, אלקאלה ופסאו דל פראדו. נראה את כיכר סיבלס היפה ואת הארמון המלכותי, המשמש כיום לטקסים ולקבלות פנים רשמיות. נבקר בפלאסה אספניה, בה נראה את פסלו של מיגל דה סרוונטס – הסופר שהביא לעולם את סיפורו של "דון קישוט", לוחם טחנות הרוח הספרדי המפורסם ועוזרו הנאמן סנצ'ו פנצ'ו. נראה את אצטדיון הכדורגל של ריאל מדריד, "סנטיאגו ברנבאו" ואת זירת מלחמת השוורים, לאס ונטאס. בתום הסיור נגיע למלון.

  בערב – נצא לסיור בעיר המוארת.

 • 2

  סגוביה, אווילה

  ניסע לסגוביה, השוכנת על צוק סלע בלב אזור מיוער בין שני נהרות. עיר מרשימה זו הוכרזה כאתר מורשת של אונסקו והייתה אחד המרכזים היהודיים החשובים עד לגירוש יהודי ספרד.  נערוך סיור במהלכו נראה את אמת המים הרומית המרשימה, שהפכה לאחד מסמלי העיר ונחשבת לאחת מהאמות השמורות שנותרו. נטייל בסמטאות העיר, בפלאסה מאיור ונתרשם מהקתדראלה מהמאה ה-16, שזכתה לכינוי "גבירת הקתדראלות של ספרד". בתום הסיור נמשיך לאווילה, הידועה בשל חומותיה מימי הביניים, שנותרו בשלמותן ואשר הוכרזה ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נטייל בעיר העתיקה המוקפת חומה ומגדלים ובסמטאותיה ונתרשם מהכיכרות, הכנסיות והמנזרים. לעת ערב נחזור למדריד.

 • 3

  טולדו, ולנסיה

  נצא לטולדו – "ירושלים אשר בספרד", כך קראו לה ביהדות. בעיר זו, בירת ספרד בעבר, ידעה הקהילה היהודית בשלהי המאה ה-11 שגשוג כלכלי, רוחני ותרבותי. נטייל בסמטאות הצרות, נראה את הקתדראלה המפוארת, נבקר ברובע היהודי ובבית הכנסת (כפוף לאישור) "אל טרנזיטו" – המשמש כיום כמוזיאון יהודי ונערוך תצפית פנוראמית על העיר ועל הגשרים הנטויים על נהר הטאחו. נמשיך לולנסיה ועם ההגעה נערוך סיור היכרות ראשוני. נראה את המתחם המודרני והמרהיב שעיצב האדריכל סנטיאגו קלטרווה, שאף תכנן את גשר המיתרים בירושלים ובהמשך ניסע למלון.

 • 4

  ולנסיה – "עיר המדע והאמנויות"

  נקדיש את היום לולנסיה, עיר שניחנה בשילוב ייחודי בין העולם הקלאסי למודרני. לצד שרידי העיר העתיקה, הרחובות הצרים והחומה הישנה קמה "עיר המדע והאומניות".  ונמשיך לביקור ב"לה-לונחה" – מבנה מעניין מאוד בעיצוב חלל הפנים שלו ושימש במאה ה-16 כשוק המשי של ולנסיה. נבקר בשוק המזון המקורה השוכן במבנה יפהפה ונתרשם משלל הדוכנים המציעים את התוצרת של ולנסיה. נראה את הקתדראלה הגותית המרהיבה ובכיכר הקתדראלה נראה את מזרקת נפטון עם תעלות ההשקיה. נצפה במופע פלמנקו ונטעם משקה סנגריה או בירה מקומית. בסופו של יום נחזור למלון.

 • 5

  קוסטה בלאנקה, קוסטה דוראדה, ברצלונה

  ניסע לפניסקולה, בה העיר העתיקה בנויה על מצוק בגובה 64 מ' מעל פני הים והטיפוס למצודה במרומי הצוק עובר דרך סמטאות ציוריות, בתים לבנים ויפים וחנויות בוטיק קטנות. נהנה מהאווירה המיוחדת שיחד עם הים התיכון הפרוש תחתינו יוצרים נוף מרשים. נמשיך לקוסטה דוראדה ונבקר בסיטג'ס, עיירת נופש מפורסמת מאוד באזור. נבקר ברובע העתיק המשופע סמטאות צרות, מדרחובים וחנויות קטנות המציעות מכל טוב. לקראת ערב נגיע למלון באזור ברצלונה, בירת קטלוניה.

 • 6

  ברצלונה

  הבוקר נצא לסיור מקיף בברצלונה. נחלוף על פני השדרה האלגנטית של העיר – פסאו דה גרסיה ונראה מספר מבנים מפורסמים מתקופת המודרניסטה: קאזה מילה וקאזה באטיו. נמשיך לעבר שתיים מיצירות המופת של אנטוניו גאודי, אחד מגדולי האדריכלים במאה ה-19. נראה את  כנסיית המשפחה הקדושה – לה סגרדה פמיליה, אשר בנייתה נמשכת גם כיום ונבקר בפארק גואל, פארק ציבורי מלא חן, מהמקוריים שנוצרו אי פעם. הלאה לפלאסה קטלוניה – ליבה של ברצלונה, לשדרות הרמבלאס התוססות ולביקור בשוק הססגוני "לה בוקריה".
  אחה"צ – נמשיך לסייר ברבעים העתיקים. נראה את ארמון המוזיקה שנבנה על ידי מונטנר, שוק סנטה קטרינה, בניני מוזיאון פיקסו וכנסיית סנטה מריה דל מר שברובע בורן המתחדש. נמשיך לרובע הגותי בו נבקר גם ברובע היהודי, ה"קל" ובפלאסה נובה.

 • 7

  קוסטה ברווה

  יום טיול מלא ומקיף לקוסטה ברווה ועיירות הנופש המפורסמות. נתחיל בביקור בטוסה דה מאר ונהנה מטיולים ושוטטות בסמטאות הציוריות ותצפית על החופים הסלעיים. הלאה ליורט דה מאר, שם נהנה מהמדרחוב התוסס על חנויותיו הרבות והמגוונות.  בחזרה לברצלונה נעצור ב-Outlet לה רוקה, קניון פתוח של מותגי אופנה במחירי מבצע כל ימות השנה.  לסיומו של יום חזרה למלון.

 • 8

  ברצלונה – תל אביב

  העברה לנמל התעופה וטיסה חזרה ארצה.

תאריכי יציאה קרובים

SM - טיול מאורגן לספרד

יציאה חזרה מדריך סטטוס הערות הורד מסלול הזמן טיול
11/09/2024 18/09/2024 מדריך רימון

לתשומת לב:

– הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת היעד.

– באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות, ומטען כולל כיסוי לביטול ולמקרה קורונה.

– ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.

– בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

– בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

– כפוף לתנאים ומידע הכללי המפורסמים באתר האינטרנט.

–  מומלץ לעיין בתנאים והמידע הכללי המפורסמים באתר.

הערות ומידע כללי

מידע כללי

* טיסות אל על – ת"א-מדריד, ברצלונה – ת"א.

* בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה.

* כלכלה ארוחות בוקר מזנון חופשי.

* סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.

* מדריך ישראלי מצוות המדריכים הבכירים והמנוסים של רימון.

* אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים.

* טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

* מערכת שמע אישית.

* אפשרות ל-10 תשלומים שקליים ללא ריבית וללא הצמדה.

מה עושה את ההבדל

מדריד – פלאסה אספניה, פוארטה דל סול

סגוביה – תצפית על מוביל המים

אווילה – העיר העתיקה

טולדו סיור כולל בית הכנסת

פניסקולה העיר העתיקה

סיטג'ס "סאן טרופז" של ספרד

קוסטה ברווה  עיירות הנופש טוסה דה מאר, יורט דה מאר

לה רוקה – OUTLET של מיטב מותגי האופנה בעולם 

ברצלונה פארק גואל

רשימת בתי מלון

בתי המלון* הבאים או דומים להם יעמדו לרשות המטיילים

עיר מס. לילות שם המלון
מדריד 2 HOTEL EXE PLAZA 4*

https://www.booking.com/hotel/es/eurostars-madrid.he.html

 

BESTHOTEL OSUNA

https://www.besthotels.es/en/destinations-and-hotels/best-osuna.html

ולנסיה 2 MAS CAMARENA

https://www.hotelmascamarena.com

TURIA 4*

https://www.hotelturia.es/en

ברצלונה 3 HOTEL SANT CUGAT 4*

https://www.booking.com/hotel/es/santcugathyr.he.html

 

GOLDEN BARCELONA VALLROMANS

https://www.booking.com/hotel/es/can-galvany-golf.en-gb.html

*רשימה זו אינה מהווה התחייבות למלון מסוים.

 *רשימת בתי מלון מעודכנת תימסר לנוסעים לפני היציאה לטיול.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון:

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם