עולם האגדות
8
7
FW |
שווייץ וגרמניה כולל אלזאס והיער השחור

עולם האגדות – טיול משפחות לשווייץ וגרמניה

קולמר, שטרסבורג, טריברג, פרייבורג, אירופה פארק, מגלשה אלפינית, טיטיזיי, באזל, ציריך, מיירינגן וקניון נהר הארה, אינטרלקן, מפלי טרומלבאך, לוצרן

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב – באזל, קולמר, שטרסבורג

  ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא לבאזל. לאחר הנחיתה ניסע לקולמר, עיר עתיקה שחלקה הגדול הינו מדרחוב שהוא מעין מוזיאון פתוח. נראה בין היתר את העתק פסל החירות המוצב בעיר לכבודו של הפסל יליד קולמר, פרדריק אוגוסט ברתולדי, אשר עיצב אותו. נראה את "ונציה הקטנה", את בתי העץ והפרחים המרהיבים. נמשיך לשטרסבורג, בירת אלזאס ואחת משלוש הבירות של האיחוד האירופי. נראה את קתדראלת נוטרדאם, מבנה גותי מרהיב וענק מאבן אדומה שנחצבה בהרי הווג' הסמוכים ומעוטרת בדמויות מהתנ"ך ומהברית החדשה. נבקר ברובע "צרפת הקטנה" – הרובע המקסים בו תעלות מים, בתים ציוריים, בתי קפה וחנויות מזכרות. נסיים את היום במלון באזור קרלסרוהה.
 • 2

  טריברג, מפלי טריברג, פרייבורג

  פנינו מועדות לטריברג, עיירה אופיינית ליער השחור – מפלי מים, עבודות עץ, מזכרות וכמובן שעוני קוקייה מהגדולים והיפים בעולם ונבקר במפלי טריברג, מפלי המים הגבוהים בגרמניה. נמשיך לפרייבורג, בירת היער השחור – עיר אוניברסיטאית יפה ותוססת עם שפע של בתי קפה, מסעדות ומקומות בילוי. נראה את בית הכנסת עם האנדרטה המעניינת שבחזיתו, את הקתדראלה הגותית המרשימה בגודלה ואת כיכרות ראטהאוז ומינסטר. חזרה למלון.
 • 3

  אירופה פארק

  יום של חוויות והנאה בו נצא לביקור באחת האטרקציות המעולות באירופה – אירופה פארק. הפארק מחולק לחמישה עשר אזורים שונים, רבים מהם על שמן של ארצות או מחוזות באירופה. מלבד טיול ב"ארצות השונות" וטעימת המאכלים הלאומיים שלהן, נוכל למצוא בפארק למעלה מ-100 מתקנים והופעות טובות. ביניהם ספינת פיראטים מתנדנדת, מסלולי מרוצים, קרוסלות, מתקני ושעשועי מים, שייט רפסודות, מגלשות מים, רכבות הרים ועוד. חזרה למלון.
 • 4

  מגלשה אלפינית, טיטיזיי

  נעשה דרכנו לאחת האטרקציות הפופולאריות ביער השחור – מגלשת הרים אלפינית, ממגלשות ההרים המלהיבות ביותר ביער השחור. זוהי אטרקציה נפלאה של כמעט 3 קילומטרים של סיבובים ופיתולים מלהיבים. נגיע ברכבל אל נקודת המוצא ואת הדרך מטה נעשה במגלשה. נמשיך לביקור בטיטיזיי, עיירת הנופש שקיבלה את שמה מהאגדה המספרת כי טיטוס טבל באגם, כאשר שימש בתפקיד המושל צבאי של האימפריה הרומית. נערוך שייט מהנה באגם הקסום ולקראת ערב נחזור למלון.
 • 5

  באזל, ציריך

  הבוקר פנינו מועדות לבאזל, השוכנת במפגש הגבולות בין שוויץ, צרפת וגרמניה ובה החל חוזה המדינה תיאודור הרצל את מימוש החלום למדינה יהודית. נערוך סיור בעיר השוכנת משני צידי נהר הריין, נראה את בית העירייה, מבנה בסגנון גותי צבעוני ויפה ואת כיכר השוק וכמובן לא נחמיץ את המרפסת המפורסמת במלון "שלושת המלכים" ממנה הביט הרצל על הריין וחזה את מדינת היהודים בעת הקונגרס הציוני החמישי.
  אחה"צ – אפשרות (בתשלום) לבקר וליהנות מבילוי משפחתי באחד מפארקי המים הגדולים והטובים באירופה – אלפאמרה, הכולל מגוון רחב של בריכות מים (חמים ורגילים), בריכות חיצוניות ובריכות מקורות כולל בריכת אבובים ובריכת גלים.

  לינה באזור ציריך.

 • 6

  מיירינגן וקניון נהר הארה, אינטרלקן, מפלי טרומלבאך

  ניסע לעיירה מיירינגן ונבקר בקניון נהר הארה, אחד האתרים המרשימים באזור. במשך אלפי שנים יצר נהר הארה, שפילס דרכו וחרץ בסלעים קניון מרשים שקירותיו התלולים מתנשאים עד לגובה של כ-180 מ'. נטייל במסלול הליכה על גשרוני עץ ונלווה את זרימת המים הגועשים. נמשיך לאינטרלקן, עיירת הנופש המפורסמת השוכנת בין שני אגמים – ברינז וטון. נטייל ונהנה מהעיירה ויעדנו הבא הינו עמק לאוטברונן. נבקר במפלי טרומלבאך, תופעת טבע מופלאה של מפלי מים ספירליים הזורמים בשצף בתוך מעבה ההר. חזרה למלון.
 • 7

  לוצרן (טיטליס), ציריך – תל אביב

  פנינו מועדות לפנינה התיירותית של שווייץ – לוצרן, הנראית כלקוחה מתוך גלוית נוף שוויצרית. נערוך סיור היכרות בו נבקר בגן הקרחונים ונראה את פסל האריה ה"גוסס". נמשיך דרך סמטאות העיר העתיקה אל גשר העץ המפורסם, נטייל לאורך האגם ונהנה ממראה הברבורים. בהמשך אפשרות להצטרף (בתשלום) לטיול לאנגלברג ולהעפיל ב-3 רכבלים לפסגתו המושלגת של הר הטיטליס, המתנשאת לגובה של כ-3000 מ', לבקר במערת הקרחון, לגלוש באבובים במורד המושלג וליהנות מאטרקציית גשר המצוקים. חזרה למלון.

 • 8

  באזל – תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לנמל התעופה של באזל, לטיסתנו חזרה ארצה.
 • בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר. 
 • בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו    שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק  מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים. 
 • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי המפורסמים בסוף החוברת.
 • הנוסעים יוזמנו למפגש היכרות עם מלווה הקבוצה, כשבוע לפני יציאת הטיול. פרטים מלאים יעודכנו בסמוך למועד המפגש.
 • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי

הערות ומידע כללי

המחיר כולל

סיורים
בקולמר, שטרסבורג, פרייבורג, באזל ולוצרן.
ביקורים ואירועים מיוחדים
קולמר – "ונציה הקטנה".
שטרסבורג –  "צרפת הקטנה".
טריברג – מרכז עבודות שעוני הקוקייה.
מפלי טריברג.
פרייבורג – בירת היער השחור.
אירופה פארק.
היער השחור – גלישה במגלשה אלפינית.
טיטיזיי – שייט באגם.
באזל – כיכר השוק.
מיירינגן – קניון נהר הארה.
אינטרלקן – עיירת הנופש בלב שווייץ.
לאוטברונן – מפלי טרומלבאך.
לוצרן – גשר העץ ופסל האריה ה"גוסס".

מידע כללי

* בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה.
* כלכלה – ארוחות בוקר מזנון חופשי משך כל ימי הטיול.
* טיפים  לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
* תחבורה – אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים.
* מפגש קבוצה לפני הנסיעה.

מה עושה את ההבדל

מפלי טריברג
אירופה פארק
היער השחור – מגלשה אלפינית
טיטיזיי – שייט באגם
מיירינגן – קניון נהר הארה
לאוטברונן – מפלי טרומלבאך
בהדרכת טובי המדריכים של רימון למערב אירופה
עד 10 תשלומים שקליים ללא ריבית והצמדה

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון:

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם