קרוז מאורגן לאיסלנד וסקוטלנד + המבורג
13
ZCFI |
גרמניה, סקוטלנד, איסלנד

קרוז מאורגן לאיסלנד וסקוטלנד + המבורג

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב – יעד ביניים – המבורג (גרמניה)

  ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים להמבורג שבגרמניה. לאחר הנחיתה ניסע למלוננו בהמבורג להתארגנות ולינה.
 • 2

  המבורג – ליבק - עליה לאוניה

  ארוחת הבוקר במלון בהמבורג. לאחר מכן ניסע לסיור בעיר היפה ליבק הנחשבת לאחת הערים ההיסטוריות באזור הים הבלטי, שהמרכז ההיסטורי שלה הוכרז כאתר מורשת עולמי. בתום הסיור ניסע לנמל ונעלה לאוניה. נתארגן בחדרים וניפגש מאוחר יותר לארוחת ערב. ארוחת ערב ולינה באוניה
 • 3

  יום ים

  זהו הבוקר הראשון שלכם באוניה. צאו לגלות ולמצות את מנעמיה. מגוון אפשרויות של פעילויות יום (חדר כושר, ספא, בריכות ) ופעילויות לילה – מופע הבידור המרכזי, מסעדות, פאבים, גריל ברים וכמובן הקזינו. במהלך היום נתכנס לשמוע הרצאה שתינתן על ידי המדריך.
 • 4

  אינברגורדון, אינברנס, לוך נס (סקוטלנד)

  סיור החוף שלנו הבוקר נעגון באינברגורדון וניסע לאינברנס היפה בירת אזור הגבעות של סקוטלנד – היילנדס (Highlands) , מקום ייחודי, היסטורי ועתיק היושב על שפך נהר ה-לוך נס, מוקפת טירות מעוטרות בשפע פרחים, אינברנס היא עיר משגשגת עם מגוון עשיר של מבנים היסטוריים בעיר העתיקה המהווים רקע נאה למבחר החנויות במקום.נחצה את שפך הנהר נס לים הצפוני ונעפיל לגבעה החולשת על העיר בה הוקם מבצרו של “מקבת” המפורסם מהמחזה השייקספירי. נפגוש בפסלה של פלורה מקדונלד אשר הצילה את “בוני פרינס צ’ארלי” במהלך מרד היעקובינים וליד בית העירייה נברר מה הקשר בין כביסת עקרות הבית לחוסנה של העיר. מאינברנס נשים פעמינו אל לוך נס המהולל, אגם עמוק של מים מתוקים, המתחיל בצפונה של העיר ומסתיים בפורט ויליאם בדרום ונודע בשל המפלצת המיתולוגית שנצפתה בו, כביכול, וקרויה לכן “המפלצת מלוך נס”. בתום הסיור נשוב לאוניה ונמשיך בהפלגה.
 • 5

  יום ים

  יום נוסף של בילוי ונופש באוניה. במהלך היום נתכנס להרצאה שתינתן על ידי מדריך הקבוצה.
 • 6

  רייקיאויק , תינגווליר (איסלנד)

  היום נעגון ברייקיאוויק, בירת איסלנד והבירה הצפונית בעולם. נרד מהאוניה ונרד לסיור בת’ינגווליר, אתר מורשת עולמית, בו התכנסו האיסלנדים החל משנת 930 ל”אסיפה הכללית” הלא הוא הפרלמנט הראשון בעולם. נהלך במורד השבר לאורכו של מצוק לבה על קירותיו הזקופים. נבקר גם באתר הגייזר המפורסם של איסלנד. בתום הסיור נשוב לאוניה אשר תעגון הלילה ברייקיאוויק.
 • 7

  רייקיאויק (איסלנד)

  בתום ארוחת הבוקר נרד מהאוניה ונערוך סיור בעיר רייקיאויק התוססת. נטייל באזור הנמל, נראה את בית האופרה החדש, נבקר בכנסיית האטלגרים, נצפה על העיר ממפעל המים פרלן ונבקר בעיר העתיקה עם בתי העץ המאפיינים את ארכיטקטורת העיר המסורתית. בתום הסיור נשוב לאוניה ונמשיך בהפלגה.
 • 8

  איספיורדור (איסלנד)

  את היום נפתח בביקור במפל “הפירמידה”- דיניאנדי ( Dynjandi) ובאיסלנדית “הרועם”, מפל מיוחד ביותר ויש האומרים היפה באיסלנד. המפל הוא בעצם סדרה של שבעה מפלים הנופלים מראש ההר ויוצרים יחד צורה של טרפז המגיע לגובה כולל של 100 מטר. בגובה זה, הנוף הפנורמי הוא עוצר נשימה וכנראה מחזה שלא תשכחו במהרה. נשוב לעיירה ונטייל בה רגלית להנאתנו בין בתי העץ העתיקים והמיוחדים שלה.
 • 9

  אקוריירי (איסלנד).

  אגם מיווטן (Mývatn) והאזור כולו הם “דיסנילנד גיאולוגי” כמותו יש מעטים מאד בעולם כולו. למטייל בו יש תחושה כאילו הוא צופה במופע וולקני חי, מתנשף ומבעבע בקילוחי לבה צעירים, מעיינות גופרית בעלי הריח המוכר, בוץ לוהט ורותח ושלל תופעות גיאותרמיות. כל ההתרחשות הזו מזכירה לנו “כיתת מעבדה” המאפשרת לנו ללמוד מקרוב על כל הקורה במעבה האדמה ובקליפתו של הכדור שלנו. מרתק. נצא לטיול רגלי באזור האגם, נסייר ב- “ויטי” – לוע געשי קטן ובתוכו אגם מים חמים ונתרשם גם מעופות המים הייחודיים האופייניים לאזור. אם נספיק, נבקר גם בתחנת כוח העושה שימוש במי המעיינות החמים להפקת חשמל. בדרך חזרה לאקוריירי נראה את מפל גודפוס (Godafoss) או בכינויו “מפל האלים” שלו מקום מיוחד בהיסטוריה של העם האיסלנדי בעקבות אירוע שהתרחש בשנת 1000 לספירה. אז המחוקק הנבחר של איסלנד עמד תחת לחצים להמיר את דתה של האומה האיסלנדית לנצרות והוא כאקט סימבולי, השליך את הפסלים של האלים במיתולוגיה הנורדית לתוך המפל ומכאן שמו. בתום הסיור נשוב לאוניה ונמשיך בהפלגה.
 • 10

  יום ים

  יום נוסף של בילוי ונופש באוניה. במהלך היום נתכנס להרצאה שתינתן על ידי מדריך הקבוצה.
 • 11

  קירקוול, איי אורקניי (סקוטלנד)

  חציו הראשון של הסיור שלנו יתמקד בחוף המערבי היפה של המרכזי באיי אורקני ואתר פרהיסטורי גדול – סקארה בראה (Skara Brae), שהוקם לפני כ- 5000 שנים, במקביל לזמן שבו החל להתפתח באזורנו כתב החרטומים במצרים! הנסיעה לסקארה נמתחת לאורך נוף יפיפה. זהו אחד הכפרים הניאוליתיים השמורים ביותר בצפון אירופה שהקדים בזמן את סטונהנג’- האתר הפרהיסטורי האנגלי הידוע. בשנת 2,500 לפנה”ס, נהרס סקארה בראה ונותר קבור תחת גבעה גדולה עד לסערה קשה שחשפה אותו בשנת 1850. שרידי האתר מאפשרים להדגים היטב כיצד נראה כפר של אז ואילו הבתים עצמם ממחישים את הקשיים של החיים הפרהיסטוריים. אוסף של חפצי סקארה בראה מוצג במרכז מבקרים ובו כלים, חרוזים, כלי חרס וחפצים עשויים מעצם הלווייתן המשקף את התרבות הויקינגית של אזור ימי זה. בתחנה הבאה נבקר ב- Skaill House בית מגורים אופייני לאזור שנבנה ב- 1620. בהמשך נעבור ליד “טבעת ברודגאר” ניאוליתית (Ring of Brodgar ) וליד “האבנים הניצבות בסטנס”, עוד אנדרטה נאוליתית שהוקמה לפני יותר מ-5,000 שנה. סיור האתרים הניאוליתיים שלנו מסתיים כאן ואנחנו חוזרים למודרנה – אל קירקוול ולסיור בעיר עד לחזרתנו אל האוניה.
 • 12

  יום ים

  יום נוסף של בילוי זמן באוניה. במהלך היום נשמע הרצאה שתינתן על ידי מדריך הקבוצה.
 • 13

  המבורג – (דרך יעד ביניים) – תל אביב

  הבוקר תעגון האוניה בנמל המבורג ובכך יגיע השיט לסיומו. לאחר ארוחת הבוקר נרד מהאוניה וניסע לסיור פנורמי בהמבורג. אחר הצהריים ניסע לשדה התעופה ב-המבורג לקראת הטיסה דרך יעד ביניים ומשם בטיסת המשך לתל אביב.
  נחיתה בארץ לפנות בוקר.
  נחיתה בארץ לפנות בוקר.

מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי

הערות ומידע כללי

המחיר כולל

· טיסות בינלאומיות (דרך יעד ביניים ) להמבורג ובחזרה
· העברות
· לילה במלון בהמבורג בדרגת תיירות טובה על בסיס ארוחת בוקר.
· קרוז+מסים
· כלכלה במהלך הקרוז – פנסיון מלא (פרט לארוחת צהרים בסיורי החוף)
· סיורי חוף מאורגנים בכל נמלי העגינה (עפ”י התכנית באוטובוס נוח, תחבורה ציבורית בעת הצורך וסיורים רגליים).
· דמי כניסה לאתרים כמפורט בתכנית הטיול, אין מסלולים אופציונליים הכרוכים בתשלום נוסף.
· מדריך בכיר ישראלי מצוות רימון טיולים המתמחה בסקוטלנד ובאיסלנד.
· טיפים לנותני השירותים השונים (למעט טיפים באוניה)
· מסי נמל בארץ ובחו”ל.
· מפגש קבוצה לפני היציאה לטיול
המחיר אינו כולל:
טיפים באנייה (כ-14 דולר ללילה לאדם – חובה עפ”י כללי חב’ האניות).
טיפ למדריך הישראלי (מקובל 6 דולר לאדם ליום)
ביטוח והוצאות אישיות מה שאינו מופיע תחת הכותרת – המחיר כלול.

מידע כללי

 • יש רופא ואחות על האנייה.
 • המחירים משתנים בחברת השייט עפ”י היצע וביקוש. המחיר הסופי ייקבע ביום ההזמנה.
 •  לו”ז סיורי החוף עשוי להשתנות בהתאם להחלטות המדריך.

מה עושה את ההבדל

 • מקומות מרכזיים בהם נבקר במהלך הטיול:
 • ליבק – סיור בעיר ההסטורית
 • אינברגורדון – סיור בעיר אינברנס ביקור במבצרו של “מקבת”, לוך נס.
 • ריקיאוויק,יום 1 – “משולש הזהב” , שמורת ת’ינגווליר, האלטינג – הפרלמנט הראשון בעולם!
 • רייקיוויק, יום 2 – בית האופרה החדש, כנסיית האטלגרים, מפעל המים פרלן, העיר העתיקה, בית העץ
 • איספיורד – מפל “הפירמידה”- דיניאנדי ( Dynjandi)
 • אקרוריירי – אגם מיווטן (Mývatn),
 • “ויטי” – לוע געשי עם אגם מים חמים, מפל גודפוס
 • קירקוול – סקארה בראה (Skara Brae), בית סקאהיל ( Skaill House ), טבעת בדודגאר
 • המבורג – סיור פנורמי בעיר.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון:

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם