טיול מאורגן להודו עם רימון טיולים מאורגנים

הודו היא מדינה מגוונת ביותר, מדינה של תרבויות רבות ושונות, של פסטיבלים ושל מקדשים רבים.
בהודו מקומות רבים הראויים לביקור במהלכו של טיול מאורגן.

אנו מציעים לתייר מגוון טיולים מאורגנים בתת היבשת הגדולה בהם תראו את כל המגוון הקיים בתת היבשת העצומה כמו ערים עצומות ממדים ואוכלוסייה וכפרים קטנים ועניים, מחופים מדהימים עם עצי דקל ועד פסגות הרים מושלגות וכמובן…מקדשים רבים.

מהפסגות המושלגות של הרי ההימאליה ועד לכפרים הנשכחים של טאמיל נאדו, ממנטסארה ועד למדבריות רג'סטאן – המקדשים נמצאים בכל מקום בהודו, בכל רחוב. מקדשים קטנים ומקדשים גדולים. תושבי הודו הם אנשים דתיים במיוחד  ומקיפים עצמם במקדשים שונים.

חלק מתושבי הודו מגיעים לרמות קיצוניות של האמונה שלהם. לדוגמה – יש כאלו שילכו ברגל 25 עד 30 ימים כדי לבקר במקדש בעיר הולדתם. יש אנשים שעוזבים את כל מה שיש להם והופכים לנזירים ויש כאלו שמחליטים לבלות את שארית חייהם בעמידה….
הודו היא המקום הדתי והרוחני ביותר בעולם ולכן תוכלו למצוא בה את המקדשים היפים והמדהימים ביותר. בכתבה זו נפרט רק על חלק מהמקדשים הללו ברחבי תת היבשת.

מקדש מאדוראי מינקשי: מקדש זה נחשב למקדש  הגדול ביותר בשטחו בכל הודו. זהו המקדש המפורסם ביותר בטאמיל נאדו והוא נבנה במאה ה- 16. יש למקדש 14 שערים וציורים מדהימים על הקירות כמו גם אלפי פסלוני אבן. מבין 14 השערים רק 4  הם הגדולים : הדרומי, המזרחי, המערבי והצפוני. מקדש זה מרהיב ביופיו והוא אחד העתיקים ביותר בהודו.

מקדש נוסף בו תוכלו לבקר במהלכו של טיול מאורגן בהודו הוא המקדש המוזהב –

אמריצר:
מקדש זה נחשב למקום הקדוש ביותר לסיקים. אנשים מכל רחבי העולם נוהרים לאמריצר לבקר במקדש המפואר. המקדש כולו מצופה זהב ופנים המקדש מעוצב ביופי עוצר נשימה. בפסטיבל הקציר השנתי שמתקיים במקום מגיעים עשרות אלפי אנשים לחגוג בהתלהבות עצומה.

המקום מפורסם גם בשל המתחם הגדול ביותר המעניק אוכל בחינם לאלפי אנשים – לנגר – מטבח קהילתי.
מקדש נוסף הראוי לביקור הוא מקדש הלוטוס בניו דלהי. בניו דלהי יש אתרים היסטורים רבים. מקדש הלוטוס הוא אחד האתרים הזוכים לביקורים הרבים ביותר בעיר. שמו ניתן לו בשל צורתו של המקדש – כפרח הלוטוס.
אחד המקדשים הזוכה לביקורים רבים מאד בהודו הוא מקדש וישנו דבי מנדיר שבקטרה.

הוא ממוקם בגובה 5200 רגל מעל פני הים. המקדש חשוב ביותר בקרב ההינדים וכל אחד מנסה לבקר בו לפחות פעם אחת בחייו.

טירומלה – טירופטי:
המקדש הזוכה לביקורים הרבים ביותר בהודו הוא המקום המקודש הזוכה לביקורים הרבים ביותר בכל העולם. זהו גם המקדש העשיר ביותר.

אנשים במקדש מבקשים מגוון של משאלות: חלקם מבקשים עושר, חלקם רוצים לתרום כספים, חלק מבקש ללדת ילדים וכמה מבקשים להינשא. בכל יום מבקרים במקדש קרוב ל 50 אלף איש וכ 40 מיליון מבקרים בשנה.

טיול מאורגן להודו עם רימון טיולים מאורגנים

לסיכום, שילוב של טבע מדהים, נוף אנושי ותרבותי מסקרן, מקדשים רבים מספור, ריחות, דתות והכל כל כך שונה מכל מה שאנו מכירים במערב – כל אלה ועוד עושים את הטיול המאורגן להודו למושך ומסקרן כל כך.
טיול מהנה!

[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם