טיול כוכב למשפחות סגנון טיול רגוע

טיול כוכב למשפחות סגנון טיול רגוע

טיולי כוכב הם טיולים נוחים ופופולאריים מאד כאשר מטיילים באזורים מסוימים ולא מבקשים לגמוע מרחקים ארוכים בטיול אחד.
זהו סגנון טיול רגוע יותר, בו בוחרים מקום לינה אחד, בדרך כלל במרכזו של אזור הביקור ונוח להגעה וממנו יוצאים לטיולים, בכל יום לאזור אחר כשאר משך זמן הנסיעה לא עולה בדרך כלל על כשעה וחצי לכל כיוון.

טיול כוכב למשפחות סגנון טיול רגוע
טיולי כוכב באירופה  נפוצים מאד, בעיקר בקרב משפחות עם ילדים, ומאפשרים לאנשים לערוך טיול עומק באזור מסוים ולא לחלוף מיעד ליעד במהירות. ניתן לעשות טיולי כוכב במדינות ששטחן קטן יחסית או בחלק ממדינה בה יש מספיק אטרקציות ופעילויות למספר ימים של הנאה וטיול כמו למשל הולנד, אזור היער השחור שבגרמניה, דרום איטליה, טוסקנה, צפון איטליה, סלובקיה ועוד ועוד.

כפי שכתבנו לעיל, טיול הכוכב הוא טיול נוח במיוחד למשפחות. זאת משום שאין כל צורך לנוע ממקום למקום וממלון למלון.

ניתן לשכור מלון או דירה נוחה ומרווחת ללא צורך לארוז בכל יום ולעבור בכל יום למקום אחר. הבסיס הוא נקודת הלינה וממנה יוצאים לטיולים וחוזרים בכל ערב לאותו מקום. התחושה שנוצרת היא תחושה נינוחה יותר – ממש של "בית הרחק מהבית".

שיטה זו נוחה מאד למשפחות ובעיקר למשפחות עם ילדים קטנים. כך הם מקבלים חוויה של בית ומקום מוכר לחזור אליו מדי ערב אחרי יום של טיול וחוויה.
במרבית המקרים שוכרים דירה עם מטבח ואפשרות לינה מרווחת יותר וכמובן יש צורך (ברוב המקרים) לשכור רכב, שאיתו נוסעים מיעד ליעד וחוזרים בכל ערב למקום הלינה. בדרך כלל טיולי כוכב הם לשבוע ואולי אף יותר מכך.

טיול כוכב באירופה דורש כמובן הכנה ותכנון מראש. יש לבחור בקפידה את מקום הלינה בארץ או בחבל הארץ המיועד. מקום הלינה צריך להיות מרכזי ונוח לגישה ובמרחק זמן נסיעה סביר ממרבית האטרקציות שמבקשים לראות.

גם את המדינה או האזור יש לבחור בהתאם לאופי המשפחתי, נטיות הלב ומה אתם מבקשים לעשות – האם טיול הרפתקני יותר, טיול של אטרקציות תיירותיות, מיטיבי לכת או חובבי מוזיאונים, שופינג ועיר.

זהו סגנון טיול מיוחד המתאים למטיילים עצמאיים שיכולים ורוצים להתנסות בחווית הנהיגה באירופה והנסיעה בכבישיה, בחווית הקניות והבישול ובכלל באוירה ביתית יותר ונוחה במיוחד.

טיולי הכוכב באירופה נוחים במיוחד ומאפשרים טיול מהנה ולא לחוץ.
זוהי חוויה איכותית, מלכדת ומעשירה ובה ניתן לשלב חוויות יחודיות לכם, בקצב שלכם ותמיד עם מקום לחזור אליו בערב למנוחה ולחידוש הכוחות ליום הבא.[phone-number]
cal

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם