כולל סיורי חוף עם טובי המדריכים

קרוז מאורגן לים האדראטי

הפלגות במזרח הים התיכון הן הפלגה לשורשי הציוויליזציה שלנו, על רקע הטבע עם יופי מסנוור. זו נקודת המפגש של שלוש יבשות, אינספור עמים, ואחד הצמתים ההיסטוריים החשובים ביותר של האנושות. בין חופיו צמחה הציוויליזציה ההלניסטית, שהולידה את התרבות המערבית. האיים והמפרצים שלה היוו את הבמה לאירועים מכריעים, אך גם תפאורה אידיאלית להולדת מיתוסים ואגדות.

ההפלגות עשויות לבקר בנמלים בים האדריאטי שבמזרח איטליה (ונציה ופוליה), קרואטיה (דוברובניק), מונטנגרו (קוטור) וסלובניה. יוון וטורקיה נמצאות חזק בתמונת המסלולים ולעיתים משלבות חברות השייט את נמלי חיפה, אשדוד ופורט סעיד במצרים.

סיירו בהמון האתרים העתיקים ביוון, מהאקרופוליס והפרתנון באתונה ועד למקדשי זאוס והרה באולימפיה. טיילו לאורך החופים היפים במיקונוס, סנטוריני וקורפו, חקרו את דוברובניק מוקפת החומות ואת קורקולה העיר מימי הביניים שבקרואטיה, והתפעלו מפלאי אדריכלות כמו המסגד הכחול וכנסיית צ'ורה באיסטנבול, אפסוס בקושדאסי, אנטליה, בודרום וחצי האי קרים בים השחור.

עונת השייט במזרח הים התיכון היא מסוף אפריל עד אוקטובר, אם כי כמה מהאוניות משייטות באזור זה כל השנה. אורך ההפלגות במזרח הים התיכון נמשך בדרך כלל בין 7 ל -14 לילות.

למידע נוסף – צור קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם