כולל סיורי חוף עם טובי המדריכים

קרוז מאורגן לים הבלטי

בין 10 המדינות השוכנות לחופי הים הבלטי, חלקן הן יעדי תיירות ידועים כמו פינלנד, שוודיה רוסיה וגרמניה וחלקן מוכרות פחות כמו אסטוניה, לטביה וליטא. כולם מציעים הצצה למסורות, פולקלור ותרבות מרתקים, יחד עם מטבח טעים, קניות באיכות גבוהה ואתרים היסטוריים. סיורי החוף מבקרים בדרך כלל במוזיאונים, בארמונות, בטירות ובקתדרלות.

בסנט פטרבורג, רוסיה, לנוסעים יש הזדמנות לראות את ההרמיטאז 'האגדי, אחד ממוזיאוני האמנות המובילים בעולם. תעלות מים מתפתלות בסגנון ונציה, כיפות זהב וארמונות בצבע פסטל, ומסעדות בסגנון רוסי מגישות מועדפים מקומיים כמו בלינצ'ס, קוויאר ובקר סטרוגנוף.
שטוקהולם, בירת שבדיה ונמל המככב במסלולים הבלטיים, היא עיר קוסמופוליטית הפרוסה על 14 איים המחוברים על ידי גשרים. בקר בספינת המלחמה הגדולה ואסה, בכיכר Stortorget עם הבורסה ההיסטורית שלה, ובאולם בו זוכים חתני פרס נובל.
הלסינקי, בירת פינלנד הייתה פעם טריטוריה רוסית וזה ניכר בארכיטקטורה שלה. בקר  בקתדרלת הלסינקי ובכיכר הסנט, בקתדרלת אוספנסקי הקתדרלה הראשית של הכנסייה האורתודוקסית בפינלנד, אולם השוק הישן שבו אתה יכול לטעום מרק סלמון, כריך הסלמון על שיפון או קצת בשר צבי ולבסוף סומנלינה, אי לפיתחה של הלסינקי ושם ממוקם אחד ממבצרי הים הגדולים בעולם, ואתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

שלוש מדינות ידועות כמדינות הבלטיות: אסטוניה, לטביה וליטא. פעם היו חברים בברית המועצות, הם כיום מדינות עצמאיות, למרות שהצטרפו לאיחוד האירופי. לכל מדינה אופי משלה, מסורות בנות מאות שנים וגאווה לאומית. בלטביה מבקרים בריגה, נמל מרכזי ולעיר הבירה. סיור בריגה העתיקה, בירת לטביה, מוביל לסמטאות צרות וכיכרות רחבות – רבים מהרחובות נראים כפי שנראו במאה ה -14. בקלייפדה שבליטא, מי שמחפש מזכרות ייחודיות יכול לקנות רקמות יפייפיות, אמנות עממית נפוצה. טאלין, אסטוניה, טאלין, עיר המשלבת ישן עם חדש, מזרח עם מערב. אין לפסוח על העיר העתיקה שלה.

למידע נוסף – צור קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם