חוויה משפחתית עוצרת נשימה

טיולים מאורגנים למשפחות ללפלנד

עבור חובבי נוף חורפי לפלנד היא אחד המקומות הקסומים והרומנטיים בעולם. לפלנד אינה מדינה אלא חבל ארץ צפוני הנמצא בשטחן של 4 מדינות שונות (פינלנד, נורווגיה, שוודיה ורוסיה) ועדיין מצליח לשמור על הזהות הייחודית שלו. את 7 ימי הטיול המאורגן ללפלנד נקדיש בעיקר לחלק הפיני של לפלנד בו נמצאות האטרקציות המרכזיות. בין היתר נבקר בארמון הקרח הגדול בעולם ובשמורת 'המפלים הקפואים', נתארח בכפר סאמי ונכיר מקרוב את רועי האיילים המפורסמים של חבל הארץ; נצא לשייט מרתק במפרץ הבוטני על שוברת קרח, ולא נוותר על ביקור בכפר של סנטה קלאוס שלפי האגדה מתחיל את מסעו בלפלנד.

לא פחות משמונים אלף אגמים פרושים ברחבי המדינה, ובחורף – כאשר הם קופאים – הם משמשים כבסיס נפלא לפעילויות חורף מגוונות. דייגי הקרח נהנים ליהנות מהאוויר הקר בעת שהם ממתינים לדג שיילכד בחכתם, אוהבי האתגרים מתנסים בנהיגת קארטינג על גבי הקרח, וחובבי ההחלקה על הקרח מנצלים את ההזדמנות לעשות זאת על גבי האגמים הקפואים.

האגמים הקפואים של לפלנד, השמיים הנצבעים באפור וכחול, השלג שעוטף את היערות והאורות המקשטים את האזור כולו במופע האורות הססגוני, הזוהר הצפוני. טיולים מאורגנים ללפלנד טומנים בחובן חוויות נפלאות ומרגשות והתיירים מוצאים הנאה רבה גם בביקור בכפרים ובמסעדות המקומיות.

למידע נוסף – צור קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם