לטעום את החוויה האירופית

טיולים מאורגנים למשפחות להולנד

טיול מאורגן להולנד יאפשר לכם להתוודע אל כל היופי הפסטורלי של ארץ שקטה יפה זו עם ביקור בעריה המערביות המציעות שפע היצעים: ארכיטקטורה, מוזיאונים, מסעדות, בתי קפה, מרכזי קניות וכל מה שעשוי למשוך את התייר המערבי. חברת רימון טיולים מציעה לכם טיול עם מדריך שילווה אתכם ויעשיר את חוויית הטיול: פארק הדולפינריום, אמסטרדם, דן האג, דלפט, פארק אפטלינג (חוויה בלתי נשכחת), וולנדם (כפר דייגים מקסים), מדורודם (העיר האצבעונית הקסומה) ועוד. הולנד פותחת בפני המטיילים נופים ירוקים ושלוות עולמים…

מדריכי הטיולים של רימון  מאומנים ומיומנים בהדרכת קבוצות. הם לומדים באופן מעמיק ויסודי את מסלולי הטיולים ויודעים לתזמן היטב את מועדי ההגעה והשהייה באתרים ובאטרקציות השונות. המדריך עומד לשירותכם בכל שאלה ולמתן מענה על כל  בעיה. אם אתם רוצים לטעום את החוויה האירופית, אין ספק כי הולנד היא מקום מתבקש. גם משפחות השוהות בכפרים מקומיים יכולים ליהנות מטיולי כוכב מאורגנים ובכך להיחשף מדי יום לחוויה ייחודית.

טיפ: ההולנדים הם אנשים חביבים, אף שיש מי שחושבים שהם קרים משהו… בכל מקרה רצוי להיזהר ולא להיעמד בדרכם של רוכבי האופניים על השבילים המיועדים להם ולתפיסתם הם קדושים בעיניהם וחזקת הרוכבים עליהם היא מוחלטת.

למידע נוסף – צור קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם