חוויה לכל החושים

טיולים מאורגנים ליפן

טיול מאורגן ליפן – מדינת האיים באוקיינוס השקט-"ארץ השמש העולה".

יפן ממוקמת במקום בו נפגשים ארבעה לוחות טקטוניים, לחץ הלוחות

הופך את יפן למדינה הנמצאת בתנועה מתמדת-פשוטו כמשמעו, ישנן ביפן בממוצע שלוש(!) רעידות אדמה מדי יום. תנועת הלוחות היא גם הסיבה לכך שיפן היא מדינה הררית ברובה כאשר מישוריה המועטים ובקעותיה מוגבלים בשטחם מלהכיל את כלל תושביה ולכלכלם.

במהלך טיול ליפן, תזכו להכיר מדינה נטולת משאבי טבע כמעט לחלוטין. מדינה בה חיים 127 מליון איש ושיטחה 377 אלף קמ"ר מדינה בעלת צפיפות מהגבוהות בעולם וללא עתודות קרקע להתפתח בהן. נוסיף לכך אקלים אכזר: חורף קר וקשה, עונת טייפונים ועונת גשמי מונסון בהם בקושי ניתן לצאת מהבית. ארץ קשה ואכזרית-זו המציאות אליה נולדים היפנים. במציאות זו התפתחה יפן כחברה היררכית ממושמעת וחרוצה. תרבות של כבוד לחזק ולמנצח, בוז והעדר חמלה לחלש-למנוצח. במלחמת העולם הראשונה, ביום ה-6 וה-9 באוגוסט 1945, הוטלו על הערים היפניות הירושימה ונגאסאקי שתי פצצות אטום שהביאו לכניעתה של יפן ללא תנאי. תבוסה במלחמה וכניעה ללא תנאי, בחברה בה נעדרת חמלה לחלש, בחברה הרוכשת בוז למנוצח – התבוסה היא בלתי נסבלת.

הקיסר היה זה שהוליך את יפן למצב זה,  לפי המסורת היפנית, הקיסר הוא בן האלים כלומר האלים אכזבו. כתב הכניעה, הנמסר לגנרל האמריקני דאגלאס מק ארתור מידיו של שר החוץ היפני שיגמיצו, על ספינת המלחמה מיזורי ב 2 בספטמבר 1945, אינו כתב כניעה בלבד. זהו מסמך שמשמעותו:יפן (המוכרת עד כה) איננה!

למידע נוסף – צור קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו וקבלו לפני כולם הצעות לטיולים החדשים והמרתקים ביותר.