איי גלאפגוס, עיירות קטנות, נהר האמזונס, ג'ונגלים, טבע בלי סוף ושפע של אפשרויות להרפתקאות

טיולים מאורגנים לאקוואדור

אקוודור היא מהמדינות הקטנות ביבשת, אבל כזו שיש בה עושר כה רב העומד בניגוד לגודלה. שטחה של המדינה הכיל בעבר היסטוריה ארוכה ומפוארת של ממלכות של אינדיאנים עוד לפני הכיבוש של האינקה והדבר ניכר באורח החיים, בשפה ובתרבות. למעשה, עד היום 40 אחוזים מהאוכלוסיה הם ילידיים בני האינקה שמדברים בשפת הקצ'ואה ועוסקים בחקלאות והיתרה דוברי ספרדית.

בערים הגדולות כמו קיטו הבירה וקואנקה יש מרכזים היסטוריים מרשימים ופוטוגניים עוד מהמאה ה 17. כנסיות, מנזרים וכיכרות כמו גם אחוזות מרהיבות שנשמרו היטב. בזמן שתשוטטו ברחובות האבן המרוצפים בזמן הטיול המאורגן, תפגשו אוצרות מתקופת הקולוניאליזם הספרדי. מחוץ לערים, תפגשו בטבע מגוון ביותר. כפרים אנדים הידועים בצבעוניותם ובשווקים הססגוניים שבהם, עיירות קטנות, נהר האמזונס, ג'ונגלים, טבע בלי סוף, שפע של אפשרויות להרפתקאות והרים גבוהים גבוהים.

איי גלאפגוס המפורסמים מהווים חלק ממדינת אקוודור, עם ההרים הגעשיים שבהם, המרחבים הרבים והטבע הטהור כל כך. כאן ניתן לפגוש בצבי ענק, איגואנות, אריות ים, עופות ים רבים ומינים נוספים של בעלי חיים ייחודים ויוצאי דופן באדמה ובים.

יערות הגשם של האמזונס מציעים אפשרויות רבות לצפות בבעלי חיים, בנהרות ומסלולי הליכה ביער ולחפש קופים, לטאות, טוקאנים ודולפיני נהרות. במקומות מסוימים יש הזדמנות לעשות קנופי אתגרי.

למידע נוסף – צור קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם