טיולים מאורגנים לסין – ביקור בנהרות

נהר חואנגפו

טיולים מאורגנים לסין - ביקור בנהרות

נהר חואנגפו חוצה את העיר שנחאי שבסין. במסגרת טיולים מאורגנים של רימון טיולים בסין כמובן שנגיע לעיר זו ואף נשוט על הנהר הרחב. שנחאי היא אחת מהערים הגדולות בסין עם מעל 20 מיליון תושבים. נהר חואגפו מציע נוף מרהיב של הבונד – הטיילת המצויה על גדותיו של הנהר ויש בה פעילות רבה. על נהר החואנגפו יש שייט לילימהנה למרות שגם במהלך היום תנועת האוניות על הנהר רבה במיוחד. מרבית הקרוזים על הנהר נמשכים כ 50 דקות.
נהר החואגפו משמש גם כנקודת כיוון להתמצאות בשנחאי. הוא זורם מצפון לדרום ונשפך לתוךהיאנגצה בצפון העיר. חואנגפו מחלק את העיר למזרח ולמערב.

נהר לי

טיולים מאורגנים לסין - ביקור בנהרות

במחוז האוטונומי הסיני גואנגשי
נהר לי ג'יאנג מתפתל בין ההרים במחוז האוטונומי גואנגשי. ההרים המקיפים את הנהר מוזרים במראה שלהם ופסגות ההרים משתקפות במימי הנהר. רכסי ההרים שמסביב עוצרי נשימה ביופיים. שייט בנהר הוא שייט מסתורי בערפל קל, מה שהופך את הכל למיסטי ויפה עוד יותר. במסגרת הטיולים המאורגנים בסין של רימון טיולים נשוט גם בנהר הלי וזוהי אחת החוויות המעניינות והמרתקות להן תזכו במהלך הטיול. שייט בנהר מאפשר להציץ על הנופים היחודיים  באזור כמו ההרים המחודדים והמיוחדים, איכרים וחקלאות ייחודית לאזור, דייגים השטים על רפסודות מבמבוק וכמובן שהנהר עצנו רחב הידיים והיפהפה.

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם