טיולים מאורגנים לארצות הברית בקיץ

אין כמו לבלות את הקיץ הקרוב בחוויה של טיול מאורגן לארצות הברית וליהנות ממיטב האתרים והאטרקציות,
ממגוון רחב של בילוי והנאה המתאים לכל הגילאים, ממדינה נפלאה שיש כל כך הרבה מה לראות בה!

ארצות הברית היא ארץ של אפשרויות בלתי מוגבלות השופעת בנופים מרהיבים, בפלאי טבע, בערים עצומות ומודרניות, מתופעות טבע ייחודיות, משלג ומדבריות ועד ימים ואגמים.

 

ארצות הברית פותחת לפניכם את שעריה ובאמצעות הטיולים השונים של רימון תיחשפו למגוון של מסלולים ואפשרויות להנאה ולבילוי, לתמהיל מצוין בין טבע ונופים, תרבות ואמנות, מוסיקה וערים שוקקות חיים.

כל זאת כמובן על ידי מדריכי רימון המנוסים המתמחים בטיולים אלו ואשר יגרמו לכם לרצות לחזור שוב ושוב למדינה הגדולה, העשירה, המגוונת והיפה הזו.

בטיול מאורגן של רימון תפגשו מגוון רחב של אנשים ותחשפו לגווני התרבות השונים בארצות הברית. כל אחד, ילדים ומבוגרים, משפחות, זוגות ויחידים ימצאו את מקומם במגוון הטיולים הרחב ויוכלו לבחור את הטיול המתאים ביותר להם ולהרכב המשפחתי.

טיולים אתגריים, טיולי נוף וטבע, טיולים רומנטיים ומיוחדים וטיולים המותאמים גם לילדים ולילדים ברוחם!
ארצות הברית, הנמתחת מאוקיינוס לאוקיינוס וחולשת על שטח עצום מחלקה הצפוני של יבשת אמריקה תכיל אתכם ואת כל מאווייכם ובהדרכה צמודה ומשכילה ההנאה תהיה מושלמת.

טיול מאורגן לארצות הברית הוא בהחלט חוויה ייחודית!

אין ספק  שאת ארצות הברית צריך לבקר מספר פעמים כדי לנסות ולהכירה טוב יותר.
אבל – בחירה בטיול מאורגן עם רימון טיולים יכול להמשיך את מה שכבר התחלתם או לפתוח בפניכם דלת ראשונה להכרות עם המדינה המופלאה ולטיולים נוספים בעתיד.

צוות המדריכים שלנו לארצות הברית הרכיב במיוחד עבורכם מגוון מסלולי טיול המותאמים לאוכלוסיות שונות ולאופי המטיילים: עשירים, מעניינים ומלאים בכל טוב!

בכל טיול שתבחרו, אנו מבטיחים טיול מקיף ומעניין, המלווה במדריך מקצועי ומיומן שישמש אוזן קשבת ויסביר הסברים מפורטים על כל אתר ואתר בו תבקרו. המדריך יוכל לסייע גם בזמן הפנוי בעת הטיול ולתת המלצות למילוי איכותי ומתאים של זמן זה.

אין דאגות, אין תכנונים, אין דאגות מיותרות – אתם יכולים לטייל בראש שקט ולפנות בליבכם ובראשכם מקום לספיגת החוויות שהטיול מציע לכם.
אנו מבטיחים לכם טעימה מושלמת (:

03-5260011

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם