טוקיו בירת יפן – מדריך למטייל

טוקיו היא בירתה של יפן והמטרופולין הכי גדול ומאוכלס בעולם כולו. העיר עצומה וכוללת 23 מרכזי עיר גדולים בתוכה כמו גם עיירות וכפרים במער העיר הנחשבים כחלק ממנה.

עיר הניאון הגדולה הזו שוקקת חיים בכל רגע מרגעי היממה ונראית כאילו נלקחה מסרט כלשהו. מאז שנות השמונים העיר נמצאת בבנייה מתמדת. היא מציעה למבקר בה אפשרויות בחירה בלתי נגמרות לשופינג, לבילוי, לתרבות ואוכל. יש בה אזורים ידועים יותר כמו אסקוסה ומספר רב של מוזיאונים נהדרים, מקדשים הסטוריים וגנים. למרבה הפלא יש בה גם מידה לא מועטה של ריאות ירוקות, הן בתוכה והן באזורים שמסביב לעיר.

פריחת הדובדבן מגיעה לעיר בסופו של חודש מרץ. אנו ממליצים להגיע לפארק שינג'ורקי גיון – בו ניתן לראות את פריחת הדובדבן המרהיבה. יש במקום מעל 1000 עצי דובדבן בשלבי פריחה שונים – בשל כך כאן עונת הפריחה אורכת יותר זמן. מקומות נוספים בטוקיו כוללים את גני ארמון המלוכה, גני המאריקיו ופארק אונאו. אין ספק שעונת האביב היא עונה קסומה להגיע ליפן בכלל ולטוקיו.

העיר טוקיו בודקת את גבולותיה כל העת ומנסה לבנות באזור המאוכלס הזה והנתון לרעידות אדמה, בניינים גבוהים יותר מהם ניתן להשקיף על העיר המנצנצת, מבנים ארכיטקטוניים ייחודיים יותר וקניוני ענק.

בד בבד עם המבנים המודרניים והחדשנות העתידנית של העיר, עדיין ניתן לראות בטוקיו עקבות של יפן העתיקה, של עירו של שוגון, של קרבות הסומו ושל פריחת הדובדבן. זוהי עיר מודרנית שנבנתה על תבניות עתיקות וניתן למצוא בה מקומות מסורתיים, סימטאות שקטות, פסטיבלים מסורתיים ואוכל מסורתי. בשכונות הותיקות יותר ניתן למצוא אמנות מקומית ממש כפי שהיתה מאות בשנים.

בטוקיו יש יותר כוכבי מישלן למסעדות מאשר כל עיר אחרת. תרבות האוכל ביפן ידועה בעולם כולו ולאכול בעיר זו חוויה מיוחדת במינה. כאן תאכלו את הסושי הכי טוב שתאכלו בחיים, או את קערת הנודלס הטובה ביותר אשר נעשית על י מתכון עתיק ועשורים של ניסיון.

במקביל, תרבות הפופ היפנית מפותחת במיוחד ונחשבת לתופעה אשר הגיעה למקומות נוספים בעולם!

לסיכום- טוקיו היא נקודת המוצא לטיולים ביפן והיא עיר ענקית ומיוחדת המשלבת מסורות עתיקות ומודרניות מתפרצת. העיר עוטפת את המבקר בה מכל הכיוונים ומקבלת אותו לזרועותיה.

לצפייה במסלולי הטיול לארצות הברית לחץ כאן

לשיחה עם מומחי הטיולים שלנו לארצות הברית:

[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם