חיי לילה בלפלנד

לפלנד בלילה שקטה יחסית, אולם גם בה יש חיי לילה, ברים, מועדוני לילה שנמצאים בדרך כלל בבתי המלון או בערים הגדולות יותר. בשנים האחרונות הוקמו בתי בירה קטנים ברחבי לפלנד.

בעונת קיץ, חיי הלילה הופכים תוססים יותר ומיוחדים יותר בשל שמש החצות, כאשר יש אור לאורכו של הלילה. מרבית הפעילויות של היום כמו: משחק גולף, שחייה ורכיבה על סוסים נעשים בקיץ בלילה – אז אל תחמיצו את השעות הקטנות ואת כל הפעילויות שיש בהן.
הברים ברובניימי פותחים את דלתותיהם בשעות הערב המוקדמות אבל מרבית התושבים וגם התיירים מגיעים למקומות הבילוי רק סביב חצות. בכל מקרה, יש אנשים בכל מקום. בחלק מהברים יש רחבות ריקודים, ישנם ברים שמוציאים כיסאות החוצה.
ברובניימי יש מגוון של מקומות בילוי ליליים המתאימים לכולם. יש מקומות רבים ומומלץ לשוטט ולגלות מקומות בילוי מקסימים ומהנים.

על קצה המזלג צירפנו לכם מספר דוגמאות למקומות בילוי ליליים ברובניימי:

מרכז התרבות של לפלנד:

נמצא ברובניימי, נבנה ב 1975 הוא אייקון בפני עצמו. המבנה עוצב על ידי אריכטקט פיני, עיצוב מינימליסטי וראוי מאד לבקר בו. במקום יש גם מסעדה, תיאטרון (התיאטרון הצפוני ביותר) ובית הספר למוסיקה של לפלנד ומקום משכנה של התזמורת. יש הופעות במשך כל השנה, למעט בחודשים יולי ואוגוסט.

ריקודי דיסקו:

אם אתם מחפשים חיי לילה, דיסקו דוריס הוא מקום נהדר לריקודים עד אור הבוקר. עם עיצוב פנים באדום ושחור והמונים שבאים לבלות בו.

פאב איטו עם האווירה השמחה:

פאב איטו מצויד במבחר נרחב של בירות כמו גם מגוון משקאות אחרים. יש גם אפשרויות למנות אוכל קטנות וארוחות גדולות יותר. המקום מאד נעים ונוח והוא מאד נחשב. את פניכם יקבלו צוות מארחים מסבירי פנים למופת ויש לילות בהם יש DJ המנגן מוסיקה.

פאב ובר הולו:

מקום נעים לכל המשפחה. עיצוב הפנים משולב בעץ. לאחר יום בטבע זה נעים לשבת במקום חמים על כורסאות נוחות עם משפחה וחברים ולבחור ממגוון רחב של משקאות מקומיים מיוחדים.

הפינה של אוליבר – פאב אירי ומועדון לילה

במקום מגוון עצום של מיני ויסקי ובירות מכל המינים והסוגים. יש מסכי טלויזיה ענקיים המשדרים ספורט להנאת המבקרים. הפאב ממוקם בקומת קרקע עם מרפסת היוצאת אל הרחוב. במקום אווירה אירית שמחה ועליזה ואם זה לא מספיק לכם, יש בו גם מועדון לילה.

מסתבר שיש חיי לילה בלפלנד והרבה– עובדה!

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם