חוויות בצפון אמריקה

מה סוד הקסם  והמשיכה של צפון אמריקה תיירים רבים בכל רחבי העולם בכלל וצעירים מישראל בפרט? הסוד – גלוי: השילוב בין נופים עוצרי נשימה, לתרבות מערבית תוססת, סוחפת, מאתגרת ומשכרת, הכוללת אטרקציות ייחודיות;  שמורות טבע הכוללות בעלי חיים נדירים, מסלולי טיולים מגוונים, שירותים תיירותיים רבים ונוחים; אתרי קמפינגים לחובבי ם טיולי שטח; קניונים ומרכזי קניות עצומים שבהם מוצע שפע של מוצרי צריכה ההופכים את החיים נוחים ונעימים יותר.

 

על מנת למקסם את חוויית השהייה והטיול במדינות צפון אמריקה רצוי ומומלץ לתכנן את הטיול בקפידה. ניתן לעשות זאת באמצעות אתר המציע מסלולי טיול, ומאפשר להתעדכן ולקבל טיפים ועצות ממטיילים, לקבל מידע שימושי רב ערך על מלונות, טיסות מוזלות וכיצד להוציא ויזה לארה"ב ללא קושי.

 

מטיילים רבים שחוו את צפון אמריקה משתפים באתר את המתעניינים בו ומיידעים אותם על אודות דברים חשובים ומעניקים להם טיפים מועילים, כגון: עם הגעתם לשמורות טבע גדולות בארצות הברית ובקנדה מומלץ להסתייע במפת השמורה על מנת לא לתעות בין שביליה ולנצל את השהייה בה לראות את כל מה שהיא מציעה לתיירים, נתיבי תחבורה נוחים ומהירים המביאים אתכם ליעדכם ללא סיבוכים, סיורים אמפיביים בסן פרנסיסקו, פסטיבלים בניו אינגלנד, צפייה בשיגור טילים במרכז החלל קנדי שבפלורידה, פארק עם מגלשות אלפיניות באזור סולט לייק סיטי ועוד.

 

בשל ריבוי האתרים והאטרקציות המהווים יעד לביקורים רצוי לתכנן את המסלול המתאים לכם ואת התחנות לעצירה בדרך על פי משך הזמן שעומד לרשותכם. ספרי מסלולים מאפשרים לכם להתוודע מבעוד מועד אל הערים והאתרים, מסלולי ההליכה והנסיעה, שמורות הטבע, הפארקים, המסעדות, חניוני הלילה והאורחנים, המלונות והאכסניות, אתרי ספורט אתגרי וימי ועוד.

דווקא משום שבתקופה קצרה קשה להקיף- ודאי שקשה למצות- את כל ההיצע העשיר שמזמנת צפון אמריקה, רצוי ומומלץ לתכנן את הטיול לפרטיו, לרבות הפרטים הטכניים והסידוריים הקטנים והפשוטים ביותר, אשר לא אחת מתברר כי דווקא בהם טמון סוד  ההצלחה של הטיול.

טיול לכל עונה בשנה

כאשר מדברים על צפון אמריקה מדברים בעיקר על מערב קנדה ועל צפון מערב ארה"ב- אזורים שפוערים את עיני המבקרים בהם בתימהון ובהשתאות בשל היופי הפראי של נופים מרהיבים, מרחבי אין- סוף, היצע עשי של בעלי חיים, פיורדים, קרחוני ענק, פסגות מושלגות, יערות גשם, הרי געש, גייזרים, שמורות טבע, עולם תת ימי עשיר,  מדבריות אדומים, מפרצים מרהיבים, חופים תוססים.

 

על מנת לנצל את שהייתכם בצפון אמריקה מומלץ לעיין במדריכי טיולים מפורטים, המציעים לכם חלופות אחדות שיאפשרו לכם לתכנן טיול לארה"ב ולהתכונן אליו. שילוב של טבע ואטרקציות תיירותיות מהיפות בעולם המערבי.

 

על מנת ליהנות מהחוויה באופן מיטבי רצוי להתחשב בתנאי מזג האוויר השוררים בכל יעד שאליו אתם אמורים לטייל בעונה שבה הטיול מתוכנן. מדריכי טיולים מפורטים ממליצים לכם לתזמן את הטיול למקומות הרבים בצפון אמריקה על פי מזג האוויר השורר בהם בעונות השנה השונות, כך שלא תיאלצו לדחות או אף לבטל תכניות רק בשל בעיות שמזג האוויר גורם אותן.

טיפ

לדעת רבים, המקום האטרקטיבי- יש יגידו האולטימטיבי – בצפון אמריקה מבחינה תיירותית הוא קליפורניה, מהיפות והמעניינות שבמדינות בארצות הברית. גשרים, חופים, ערים מרהיבות, עולם חי עשיר ומגוון. כאן תמצאו את הרי סיירה נוואדה, שמורת יוסמיטי, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו ועוד.

 

חוויות בצפון אמריקה הן חוויות שנצרבות בזיכרון למשך שנים רבות. מי מכם שמתעתדים לצאת לטיול הגדול לאחר השחרור מהצבא- בחירת בצפון אמריקה היא בחירה טבעית ומועדפת, שניתן לשלב בה עבודה עם טיול.

 

 
התקשרו עכשיו

[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם