המדריך לעיר מנילה – פיליפינים

כינויה של מנילה – עיר הבירה של הפיליפינים – פנינת המזרח – לא יכול היה להיות מדויק יותר. חזותה הבלתי מושכת מהווה את הצדפה המחביאה בתוכה פנינה של ממש, לאלו המוכנים לחקור ולבחון היטב את העיר.

העיר עברה אסונות רבים מידי האדם ומידי הטבע כמו רעידות אדמה קשות ומלחמת העולם השניה, ולמרות זאת, המטרופולין הכאוטי הזה משמש כיום כעיר אסייתית עצומה ובעלת אופי מלכותי. יש בה גורדי שחקים הנוגעים בשמיים, עוני רב לצד קניונים גדולים זוהרים ומפוארים, רחובות גדולים והמון כלי רכב הגורמים לזיהום אויר כבד ביותר. העיר מנילה גדולה מאד וכוללת בתוך המטרופולין הרבה ערים קטנות, יש בה המון רעש והמולה אך גם כמה פנינים של יופי ושל שקט בתוך העיר הצפופה וההומה.

יש הרבה מה לראות במנילה ובעיקר כדאי לגלות את הנשמה היצירתית שלה: גלריות אמנות מיוחדות, מוסיקה אינדית, חיי לילה מגוונים, שווקים ססגוניים. אין ספק שזוהי עיר מיוחדת במינה!

אם אתם אוהבים ערים גדולות אתם תתאהבו במנילה. כפי שאמרנו זוהי עיר תוססת במיוחד הפעילה 24/7 ומשלבת בתוכה תרבות פיליפינית, ספרדית, סינית וגם אמריקאית. מנילה אינה דומה לפיליפינים (כמו ערים גדולות רבות אחרות בעולם). היא עיר צפופה, מלאה בזיהום אויר וסובלת מפקקי תנועה עצומים אך בין לבין תמצאו גם פנינים.

העוני במנילה רב, עם ילדים המנקים את שמשות הרכב, רוקדים או מתחננים לאוכל בכל צומת. זאת לצד קניונים עצומים ומפוארים המלאים בכל החנויות המובילות בעולם והרבה עושר. בעוד שחלקיה הישנים של העיר נשארים עלובים ומוזנחים, נבנים בה אזורים חדשים עם מגדלים גבוהים כמו בכל מטרופולין אסייתי אחר.

מנילה מתגאה באיכות המסעדות שיש בה, בחיי הלילה וביכולתם של תושביה לבלות וליהנות. האוכל אכן מצוין, יש שפע של מועדוני לילה וברים ואפשרות להמון שופינג.

[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם