האלפים היפנים

האלפים היפנים (במרכז יפן) מצויים בתחום השיפוט של הערים: ניגאטה, טויומה, נגאנו וגיפו. בין הרי האלפים היפניים שוכנות 7 ערים מרתקות ובכל אחת מהן יש מגוון של תצפיות נוף קסומות לסביבה המדהימה שיש מסביב לאותן ערים.

באזור האלפים היפניים יש מגוון אתרי סקי  המקבלים תיירים בכל עונות השנה, תיירים וצלמים ששמחים לבוא לראות ולצלם את האזור ואף ללכת בשביל האלפיני ובין מצודות הסטוריות שיש באזורים אלו ולכל המבקרים זו יכולה להיות חופשה שלא תישכח במהרה כאשר הם עוברים מאתר לאתר ונהנים לכל אורך דרך.

יפן היא ארץ מדהימה לטייל בה. מזרח ומערבנפגשים בה, מסורת פוגשת חדשנות וטרנדים ותרבות פוגשת את הטבע.
באלו מקומות ניתן לבקר כשתהיו באלפים היפני? הנה מספר דוגמאות:

קאנאזאווה:

גנים מיוחדים במינם, מרווחים, אפשרות להתבודדות, מלאכותיות, עתיקות והמון מים – אלו הופכים גן יפני ליחיד ומיוחד במינו ואלו הם גני קאנאזאווה – בהם כדאי מאד לבקר בעת בילוי באלפים היפנים… והם באמת מקסימים!
שיראקווה – גו:
זהו כפר קטן וחמוד באלפים היפנים עם סגנון בנייה מיוחד במינו. בתי חווה הבנויים מעץ עם גגות העשויים משכבות עבות של קנה. חלק מהבתים בכפר עתיקים במיוחד וקיימים כבר 250 שנים!
ניתן גם לטייל מסביב לכפר ולהגיע לנקודות תצפית יפות הצופות לכפר ולעמק.

טאקאיאמה:

המרכז ההיסטורי של טאקאיאמה יפה במיוחד. יש בו רחובות צרים ובתים מעץ, דוכני אוכל המוכרים מגוון אוכל טעים ומיוחד וחנויות לחפצי אומנות ומזכרות. קצת מחוץ למרכז של טאקאיאמה ניתן לראות את כפר הפולקלור – בו ניתן לראות אוסף של בתים ישנים בסגנונות בנייה שונים האופייניים לאזור זה. הבתים נלקחו בצורה זהירה ממקומם המקורי ורוכזו יחדיו בכפר זה – כפר הידה.

קאמיקוצ'י:

זהו כפר המצוי בגובה של 1500 מ' מעל פני הים. הוא מוקף בהרים גבוהים של יותר מ 3000 מ'וזהו אחד המקומות היפים ביותר באזור. מכפר זה יוצאים לטיולים רגליים בסביבה. יש מספר שבילי הליכה מומלצים. ניתן להצטייד במפה במרכז התיירותי במקום ולצאת למסלולים באורכים שונים ובדרגות קושי שונות. חלק ממסלולי ההליכה הרפתקנים ביותר וכוללים שבילים צ=תלולים במיוחד.

מטסומוטו:

במטסומוטו תבקרו במצודה המפורסמת שבמקום. המצודה העשויה מעץ נבנתה בשנת 1504 וכונתה "מצודת העורב" בשל צבעה השחור. הסוד של המצודה חבוי בין הקומות השניה לרביעית במצודה. מבחוץ זה נראה  כמו מבנה בן 5 קומות בגלל הקומה השלישית שאין בה חלונות אבל למעשה היו במצודה הזו 6 קומות! הכוונה היתה להטעות אויבים לגבי מספר המגנים של הטירה. בתוך הטירה יש מוזיאון מעניין ואם מטפסים לראש המצודה ניתן להשקיף על הנוף המרהיב שמסביב ועל העיר.
אלו הן רק חלק מהאטרקציות בהן תוכלו לבקר בביקור באזור האלפים היפנים!

 

לצפייה במסלולי הטיול ליפן לחץ כאן

לשיחה עם מומחי הטיולים שלנו ליפן:

[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם