האלפים היוליאניים

אזור האלפים היוליאניים בסלובניה ואיטליה הוא אזור תיירותי בצפון מערבה של סלובניה, סמוך לאיטליה ולאוסטריה ובו פסגות הרים גבוהות, נופים אלפינים קסומים ממש כמו גלויה, פארק טריגלאב היפה, הכולל סלעים חשופים ומצוקים תלולים, אגם בלד ואגם בוהיני, הר טריגלאב ועוד ועוד. כל אלו יהפנטו אתכם ביופיים.

זהו הפארק היחיד בסלובניה יפיו מדהים, יש בו שבילי הליכה ורכיבה על אופניים, אפשרויות רבות לפעילויות פנאי נוספות, אוויר צח ונופים מעוררי השראה מכל כיוון בו תביטו. החורף מביא איתו לאזור פסגות מושלגות ואתרי סקי מרהיבים. הקיץ מביא עימו יערות עבותים, כרי דשא עצומים, פרחי בר רבים ועוד.

אמא אדמה ברכה את האזור הזה באוצר יקר, אבל יש להחמיא גם למאמץ האנושי: עיירות היסטוריות יפות שיש באזור מוסיפות לוו ניחוח קסום, ארכיטקטורה מדהימה, כבישי נוף יפים ועוד.
בדרומו של האזור נמצא עמק סוצ'ה ונהר הסוצ'ה ( באזור זה צולם הסרט "נרניה") ושם יש אפשרויות רבות לפעילויות ספורט ופנאי, הן בקיץ והן בחורף כמו למשל: רכיבה על סוסים, טיפוס הרים, דייג, ספורט ימי, ראפטינג וכד'.

האגמים בלד ובוהיני גם הם מספקים נוף חלומי ותמונות ציוריות והן פעילויות אקטיביות סביב ובתוך האגמים כמו גם בתי מלון ואטרקציות תיירותיות רבות.

[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם