בייג'ין

בייג'ינג היא עיר קסומה הנוגעת כל העת בעתיד ובאותה נשימה קשורה קשרים חזקים לעברה המפואר – זוהי עיר מורכבת ומרתקת!

בייג'ינג מותירה רושם עז על המבקר בה. אין זו רק הארכיטקטורה העתיקה.. אלא גם היותה של בייג'ינג ביתם של הבניינים והמגדלים החדשניים ביותר בעולם. הארכיטקטים המובילים בעולם נאבקים על האפשרות להשאיר את חותמם בעיר זו וקיימים בה מגדלים מפוארים ומדהימים, אולמות קונצרטים עצומים בגודלם וכמובן האיצטדיון האולימפי.

כמו המקדשים והארמונות מהתקופה העתיקה והמוניומנטים המרשימים של שנות ה 50, אותם מגדלים חדשים וחדשניים גם הם זועקים – הסתכלו עלי!
לבייג'ינג יש יכולת להמציא עצמה מחדש. כל מי שמבלה בעיר שותף למסע מתמשך של גילוי, של חידוש, של בניינים חדשים שצומחים בכל פינה בן לילה, של מבנים היסטוריים שהופכים לאתרי בילוי ושל מקומות בילוי הפתוחים כל העת. אולם, קיימים גם דברים שאינם משתנים בעיר זו וזה מקסים באותה מידה. האוכל בבייג'ינג תמיד טוב והפארקים והמקדשים נשארים תמיד כמקומות מרגוע מהעיר התוססת. בייג'ינג משמשת עדות לעברה ההיסטורי והמפואר של סין, החל מהעיר האסורה ועד לחומה הגדולה – לעולם לא משעמם בה!
בייג'ינג היא מרכז פוליטי בסין אבל לא רק. זהו גם מרכז תרבות של המדינה – האמנים המובילים, הסופרים, יוצרי הסרטים והמוסיקאים הגדולים ביותר נמצאים בה והיא מהווה את הדופק הפועם ל סין בכל מה שקשור לתרבות. יש בבייג'ינג מוזיאונים גדולים ומרשמים, גלריות מפואריות ומספר הולך וגדל של אירועים מוסיקליים. בייג'ינג היא גם מרכזה של האמנות הסיניות: אופרה, אקרובטים וריקודים סיניים קלאסיים.

בבייג'ינג יש 6 אתרי מורשת עולמית שהוכרזו על ידי אונסק"ו. זהו ביתה של העיר האסורה – ארמון מלכותי ברמה אחרת… זהו גם ביתם של מקדשים מפוארים, של סמטאות עתיקות המשתלבות עם החיים המודרניים.
בנוסף, בבייג'ינג מגוון רחב ביותר של אפשרויות לסעוד את נפשכם באוכל נהדר! אכילה בחוץ היא אחת הפעילויות המרכזיות. יוצאים למסעדות להיפגש עם חברים, לפגישות רומנטיות או לפגישות עסקיות. מגוון המסעדות מסחרר את הראש ולא נותר אלא לבחור!

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם