אתרים נבחרים בטיול מאורגן: צפון איטליה

ורונה:

 

עירם של רומיאו ויוליה היא עיר קסומה ורומנטית אחת הערים הראויות מאד לביקור. העיר מזמנת רומנטיקה, דרמה וחוויה. ורונה היא עיר שהוקמה במאה השלישית לספירה ומאז שימשה כמרכז מסחר רומאי. יש בה כיכרות רבים, שערים גדולים וכמובן ארנה, אשר מהווה עד היום אחד מהמקומות המפורסמים להופעות אופרה מכל העולם. בימי הביניים העיר היתה בשיא פריחתה ושלטו בה עריצים רצחניים. בתקופה ההיא כבשו שליטיה גם את הערים פדווה וויצנזה. בשנות מלחמת העולם השניה שמשה העיר כנקודת מעבר ליהודים האיטלקים שנשלחו למחנות הריכוז במזרח אירופה. היום העיר היא עיר בינלאומית ומודרנית. סיור בעיר העתיקה, ביקור במרפסת של רומיאו ויוליה, ביקור בארנה המארחת בלילות הקיץ את האופרות הגדולות ביותר, וברחובות המרוצפים והקטנים המאפיינים את העיר מהווים חויה יחודית לכל מבקר. העיר אף הוכרזה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמי.

סירמיונה:

סירמיונה היא אחד המקומות הפופולאריים והמתויירים ביותר סביב אגם גארדה המפורסם. אלפי מבקרים פוקדים אותה בכל יום ואין ספק שהיא עיירת חובה לכל תייר המבקר באזור. יש בה גם מעיינות חמים המשמשים אתר פופולארי ביותר. להיסטוריה תפקיד חשוב בעיר ויש ממצאים לכך שהיו מגורים באזור כבר לפני 7000 שנים. העיר מצויה על חופו הדרומי של אגם גארדה. יש בה מספר רב של מקומות לינה וניתן ללון בה ולצאת לטיולי כוכב בסביבתה.

ונציה:

גן עדן של איים… חיים הסובבים סביב הים והתעלות, שפע של מאכלי ים שלא תמצאו בשום מקום אחר וכל זה בעיר הרומנטית ביותר, החצויה בתעלות ומוקפת באיים ובים – ונציה! תוכלו לטייל בסימטאות הצרות, ברחובות הנושקים לתעלות הפתוחות ולעלות ולרדת בגשרים הרבים המקשרים בין רחובות העיר, לשוט בגונדולה המפורסמת לצלילי "או סולו מיו", לסעוד את ליבכם במגוון המסעדות בעיר ולהתרגש ממראה היונים וצלצול הפעמונים בכיכר סן מרקו. הגרנד קאנאל היא התעלה המרכזית של העיר – ממנה ניתן לשוט למקומות שונים בעיר במעין "אוטובוס" ימי, כמו גם לצפות בארכיטקטורה המרשימה של הבתים סביב התעלה. ונציה מפורסמת גם בשל חנויות האופנה הרבות שבה, כמו גם בתעשיית הזכוכית ובראשה זכוכית מורנו המפורסמת. העיר שנבנתה על מים מעולם לא פחדה להתמודד עם הבלתי אפשרי ושמה יצא למרחוק – עד עצם היום הזה.

הרי הדולומיטים:

הרי הדולומיטים הם אמנם אינם ההרים הגבוהים ביותר באיטליה, אולם אין ספק שזהו אחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר באיטליה ומהווה במאות האחרונות מוקד משיכה לאלפי אנשים: החל מחובבי לכת ומסלולי טיול, דרך חובבי סקי בימות החורף, חובבי טבע וסביבה ולמעשה – מרבית התיירים. בהרי הדולומיטים קיימות 7 שמורות טבע, שתי פרובינציות חצי אוטונומיות (טרנטינו ואלטו אדיג'ה) המציעות טבע מדהים ביופיו, בו ניתן למצוא הרפתקה ונוחות ולמעשה כל אחד ימצא את אשר הוא חפץ. בתי חווה העשויים מעץ, עמקים ירוקים וערים גדולות וכמובן – הרים ונוף..

אגם גארדה:

אגם גארדה הוא האגם הגדול ביותר באיטליה. הוא ממוקם בין ונציה למילאנו. קרחונים שיצרו את הרי האלפים הם אלו שיצרו גם את האגמים המפורסמים בעידן הקרח. האגם מוקף בהרים ומהווה יעד תיירותי פופולארי ביותר הן עבור האיטלקים והן עבור התיירים. שפע אטרקציות סובבות את האגם: מסלולי טיול, גנים ופארקים המתאימים הן לילדים והן למבוגרים כמו גם האיים המצויים באגם עצמו – בהם ניתן לטייל ולשוט ביניהם כשהאי הגדול ביותר הוא איזולה דל גארדה. פארקי מים וחוויות יחודיות כמו גם רחצה במי האגם הקרירים מצטרפים לשק החוויות במהלך טיול בצפון איטליה. האזור מהווה גם בסיס נהדר לטיולים בסביבה.

אגם מג'ורה:

אגם מג'ורה הוא אגם גדול המצוי בצידם הדרומי של הרי האלפים. זהו האגם השני בגודלו באיטליה (אחרי גארדה) וחציו מצוי בשוויץ. האגם צר ומאורך, מזג האויר במקום נעים הן בחורף והן בימי הקיץ ולכן יש בסביבת האגם גנים בוטניים רבים המגדלים גידולים רבים ומיוחדים. אפשרויות הבילוי במקום רבות ומגוונות ביותר: שייט בין העיירות מסביב לאגם, הפלגות אל ארבעת האיים בליבו של האגם כמו איזולה בלה, אטרקציות ימיות בימי הקיץ ועוד.

לטיול מאורגן בצפון איטילה לחץ כאן 

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם