איי פאלוואן – פיליפינים

האי פאלוואן בפיליפינים הוא האי הגדול ביותר מבין איי הפיליפינים. מחציתו של האי היא מדבר, כך שעדיין לא מפותח. ניתן ליהנות מהג'ונגלים, מההרים ומהחופים הלבנים. הנשיונל ג'יאוגרפיק דרג את האי פלאוואן כאזור הטוב ביותר בדרום מזרח אסיה ב 2007 ואחד מ 13 האיים הטובים ביותר בעולם! זהו האי המגוון ביותר בפיליפינים.

פאלאוון הוא למעשה ארכיפלג של 1780 איים. בשל נופים מדהימים וגיוון ביולוגי האי ידוע ומפורסם מאד. חלקו הצפוני מאופיין במים צלולים מאד, חופים לבנים ומינים רבים של צמחיה ופרחים. המקומות המתויירים ביותר בצפון הם: אל נידו וטייאטי – צוקים מאבן המצויים מעל ומתחת למים עם זנים רבים של דגים טרופיים ואלמוגים כמו גם 5 סוגים שונים של צבי ים. בג'ונגלים יש יותר מ 100 זנים של ציפורים! אז… זה אכן מקום ליהנות בו ואם אתם אוהבים איים טרופיים – זהו יעד שאסור לכם לפספס!

יעדים נוספים בפאלוואן הם הבירה – פוארטו פרינססה, סן וינסנט והאי קורון – בו ניתן להירגע, לצלול ולשנרקל.

פוארטו פרינססה היא עיר מקסימה במקום הנראה כמו גן עדן. יש בה אפשרויות לשופינג, חופי ים יפים, ג'ונגל ואפשרויות למנוחה. העיר הוקמה ב 1970 ויש בה כ 150 אלף תושבים כשהתעסוקה המרכזית היא חקלאות ודייג. יש בה עונה רטובה ועונה יבשה וחודש ספטמבר הוא החודש הגשום ביותר.

סן וינסנט הוא כפר דייגים. האטרקציה המרכזית בו היא חוף ים הנמתח לאורך 14 ק"מ – חול לבן ובתולי הנחשב לחוף הטוב והיפה ביותר במדינה.

בפלאוואן יש אתר מורשת עולמית שהוכרז כאחד משבעת פלאי תבל – זהו נהר תת קרקעי – אחד הארוכים בעולם. נמתח לאורך 8 ק"מ במערות תת קרקעיות. הביקור במקום הוא חוויה מדהימה – שייט תת קרקעי בין תצורות סלע מדהימות.

לסיכום, הביקור באי פאלאוון הוא גיחה לגן עדן עלי אדמות ולכן מומלץ ביותר!

התקשרו עכשיו
[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם