אטרקציות ברובניימי

רובניימי, בירתה של לפלנד, היא ביתם של מוזיאונים מיוחדים במינם, מקום בו תוכלו לחוות את החוג הארקטי במיטבו וממנו תוכלו לצאת לערבות השלג ולמגוון הרפתקאות מופלאות בטבע המושלג – בארץ הקרח הקסומה המכונה לפלנד.

 

ברובניימי מתגוררים כ-60 אלף תושבים והיא מסמנת גם את הגבול הדרומי של האזור הארקטי בו השמש יכולה לזרוח 24 שעות ביממה.

 

זוהי עיר תיירותית במיוחד ומהווה מוקד משיכה וביקור לכל מי שמבקר בלפלנד. לא פלא שסנטה קלאוס בעצמו בחר בעיר הזו כמקום משכנו הקבוע בכל השנה. בנוסף למר קלאוס, ולאיילי הצפון, יש ברובניימי אטרקציות תיירותיו נוספות ואוצרות תרבותיים.

 

לאורך הנהר המקיף את העיר יש עמדות בהן כל אדם יכול להתחמם באש ואף לצלות נקניקיות. העץ להסקה מסופק בחינם לתושבים על ידי המדינה. את הנהר חוצה גשר גדול – זהו מראה מרשים ובמיוחד כשהוא מואר בלילה. זהו הגשר הכבלי העתיק ביותר בפינלנד והוא הושלם ב 1989.

 

קו החוג הארקטי מצוי ממש בתוך כפרו של סנטה קלאוס, וכל מבקר רוצה להגיע אליו, וכמובן שלכפר כולו ולהצטלם ליד הקו המסומן בברור.

 

מוזיאון האמנות ברובניימי הוא מוזיאון האמנות הצפוני ביותר באירופה. המוזיאון הפך בעת האחרונה ללהיט של ממש וכל התיירים מבקרים בו בשל יצירות האמנות והתערוכות שבו, הקבועות והמתחלפות. גם חובבי המוסיקה נהנים במוזיאון מפני שהוא מארח את התזמורת של לפלנד.

 

כמובן שברובניימי נמצא הארקטיקום עם מבנה הזכוכית המפורסם שלו ומהווה מרכז מדעים ומוזיאון להתנסות מדעית. המוזיאון מציע למבקרים בו תצפית על המרחבים הארקטים. בחודשים דצמבר עד אפריל ניתן לראות דרך חלונותיו מראה מרהיב ולמרחק של המחליקים על הנהר הקפוא.

 

רבים המראות ומגוונות אפשרויות הבילוי והבילוי בעיר. תיירים נהנים מאד מזמנם ברובניימי וגם אתם מוזמנים לקחת חלק בחוויה.

 

למסלול טיול מאורגן ללפלנד לחץ כאן.

 
התקשרו עכשיו
[phone-number]

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם